top of page
Search

Nov vo Vodnárovi je tu, aby nás katapultoval do niečoho nového

Cítite to? Vibrácie sa menia a je to všetko vďaka novoluniu vo Vodnárovi, ktorý sa uskutoční v sobotu, hneď po polnoci 10. februára 2024 o 00:01. Tento nov je všetkým, len nie oddychom – a je tu, aby nás vytrhol z našich zón pohodlia a katapultoval do niečoho nového.


Vráťme sa trochu späť. Novolunia vo Vodnárovi vo všeobecnosti povzbudzujú, aby ste sa zamerali na svoj zmysel pre komunitu, spolupatričnosť, získavanie podpory z vašeho kruhu, ako aj nasledovanie vašich nádejí a snov do budúcnosti. Vo vašom spoločenskom kruhu sa môže objaviť náhla dráma a dnes si môžete nájsť priateľov rovnako ľahko, ako sa môžete rozhodnúť ukončiť priateľstvo alebo združenie, ktoré už nie je v spojení s vami. Tento Nov často nafukuje aj ego a sme naplnení túžbou tlačiť sa späť proti autoritám v našich životoch, vďaka ktorým sa cítime nejakým spôsobom obmedzovaní. Vodnár je koniec koncov revolučné znamenie, takže urobiť akúkoľvek zmenu k lepšiemu je viac než potrebné.


Zatiaľ čo nov je vždy začiatkom nového cyklu, tento je tak trochu iný, keďže sa vo Vodnárovi nachádza Pluto, planéta znovuzrodenia a transformácie. Okrem tejto energie, ktorá prináša rozvrat a radikálne zmeny, sa teraz začnú písať hlavné príbehy, z ktorých mnohé sa budú vyvíjať počas dlhého časového obdobia – presnejšie v priebehu nasledujúcich dvadsiatich rokov!

Vodnár je znamením, ktoré sa obáva o kolektív, a nov mesiaca ktorý je v jeho priestore, nás môže v tomto období viac nakloniť k účasti na skupinových projektoch, skúšaniu nových vecí. Tento nov ponúka nové začiatky, takže je to skvelý čas preskúmať nové príležitosti a spojiť sa s ostatnými, ktorí zdieľajú vaše záujmy. Celkovo, energie tohto nového mesiaca vo Vodnárovi podporujú sociálne, komunitne orientované a inovatívne snahy.


Nov vo Vodnárovi ovplyvňuje aj Urán, planéta revolúcie a zmeny a planetárneho vládcu Vodnára. Všetci budeme vytlačení mimo našich zón pohodlia, čo znamená, že možno nebudeme chcieť vedome urobiť žiadne kroky vpred smerom k dosiahnutiu novosti. Keďže však nov predstavuje nový začiatok, môžeme byť katapultovaní a vyzvaní, aby sme tak urobili. Uskutoční sa veľa vedeckých objavov, ako aj túžba po slobode. Otrasy a rozchody sú možné, ak nie sú v súlade s našími súčasnými a budúcimi cestami. Ako každý nov, aj tu je energia hmatateľná – ale dôležité je, čo s touto energiou robíme.


Vplyvom Uránu sa budeme cítiť trochu nevyspytateľnejšie a nepredvídateľnejšie. Vaša intuitívna myseľ je otvorenejšia inovatívnym nápadom a riešeniam a rušivé správy alebo udalosti môžu viesť k prelomom a zmenám, ktorým ste sa vyhýbali. Toto nie je deň, kedy by sme mali predpokladať, že všetko pôjde podľa plánu, pretože Urán je známy svojou nestabilitou a prekvapeniami. Urán nám tu dáva hlasnú a divokú energiu a môže sa prejaviť v ľuďoch okolo nás – a áno, dokonca aj v nás –, aby vyniesol tento druh vibrácií na svetlo. Buďte si vedomí toho, ako sa vďaka vám tento týždeň ľudia cítia.


Hoci je tento nov mesiaca skalnatý, má aj jemnejšiu stránku. S mesačným južným uzlom vo Váhach a asteroidom Vesta v Blížencoch nám táto kombinácia pomôže robiť rozhodnutia z objektívnej perspektívy a vzdialiť sa od vzťahov alebo zmlúv, ktoré pre nás už nefungujú, aby sme mohli investovať svoj čas a energiu do vecí, ktoré sú pre nás skutočne posvätné a dôležité.


Tento nov je výnimočný aj tým, že podľa čínskeho kalendára ním začína čínsky nový Rok dreveného Draka. Očakávame od neho príval silnej energie, viac šťastia, múdrosti i nadhľadu. Novolunia sú časom zmeny. To, ako využijete energiu mesiaca na vytvorenie zmeny, je však len na vás.


Zdielaj, ak cítiš spojenie🌚


Požehnaný Nov praje Avalon Magic

12 views
bottom of page