top of page
444DF1AD-700E-4A84-9D29-E380BAA692D5.jpg

Tarot

Odborná konzultácia, v rámci ktorej s Vami preberieme Vašu situáciu, či daný problém, diagnostikujeme jeho príčinu a navrhneme Vám možné riešenia. Dĺžka konzultácie je individuálna, spravidla trvá 40 až 50 minút. Jej priebeh záleží na povahe a závažnosti Vášho problému. Počas konzultácie sú používané kombinácie najrôznejších starobylých i novodobých magických techník a metód (výklad tarotových kariet, kyvadlo, čítanie, alebo hádzanie kostí, čítanie energetiky cez vajce, kontrola aurického poľa klienta a pod.)

rámci našich služieb ponúkame aj rozbor situácie z fotografií, diagnostiku stavu Vášho energetického systému a pod. Na základe informácií Vám potom načrtneme možnosti riešenia. Odporúčame Vám vhodné produkty z našej ponuky alebo vám pripravíme prípravky priamo na mieru.

811-p+XW84L.jpg

Výklad
tarotových kariet

Počas výkladu tarotových kariet Vám môžeme pomôcť nájsť odpovede na jednoduché i zložitejšie otázky týkajúce sa vzťahov, práce a financií, zdravia, rozhodovania, či neobvyklých javov. Môžeme Vám pomôcť rozobrať a pochopiť určité situácie a pozrieť sa akým smerom majú tendenciu sa uberať. V prípade, že sa rozhodnete pre jednotlivé alternatívy, aby ste si mohli na základe toho vybrať takú, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Výklad tarotových kariet v prípade potreby kombinujeme s ďalšími technikami.

Wheel-of-the-year-Cocorrina-Southern_2048x2048.jpg

Analýza energetického stavu Vášho duchovného tela

Kompletný rozbor energetického stavu a energetického systému (čakry, aura, jemno hmotné telá). Premeranie energetických dráh a energetických centier, zistenie stavu jednotlivých čakier a stavu Vaše aury. V prípade zistenia oslabenia, alebo blokov, určenie príčiny tejto disharmónie a určenie najvhodnejších postupov pre najrýchlejšiu a najefektívnejšiu nápravu súčasného stavu.

V rámci diagnostiky sa spravidla kombinuje niekoľko postupov, pre čo najpresnejší výsledok. Najčastejšie sa využívajú psychotronické a diagnostické metódy, v prípade potreby doplnené kyvadlom.

Cena za hodinové sedenie je 70 Eur. 

Ak máte záujem objednať sa na

TAROTOVÚ KONZULTÁCIU, ALEBO INÉ FORMY DIVINÁCIE

Kontaktujte nás prostredníctvom

e-mailu: info@avalonmagic.sk,

alebo telefonicky na: +421 0904 872 191

bottom of page