top of page
20489818-0-image-a-25_1572636841717.jpg
Vesica-Logo-black-512x512-1_edited_edited.png

Mystic travel

Čo je vlastne ten mystický Avalon? Kde sa nachádza a čo tam môžete zažiť? Nazrite do sveta mystickej púte do mesta legiend Avalonu.. 

 

Zažite s nami duchovné cestovanie, vykročte s nami na cestu sebapoznania a  hlbokej transformácie..

glastonbury-tor-2.png

Avalon - ostrov bohyne

AVALON – mýtický ostrov ležiaci medzi hmlami, v súčasnosti známy ako Glastonbury (v preklade „Mesto Skla“ vďaka vodným plochám, ktoré sa odrážajú ako zrkadlá). Najsvätejšie miesto zo všetkých svätých miest Británie, kde môžete ľahko aktivovať mágiu Vašej vlastnej vnútornej alchýmie. Je to miesto, kde môžete cítiť ako Nebo a Zem dýchajú skrze seba. Je to starobylý tanec kreativity, kde sa Duch a Hmota navzájom prepájajú.

Miesto legiend a hlbokej spirituality je dodnes jedným znajvyhľadávanejších pútnych miest na svete… Legendy o Jozefovi z Arimathei, strýcovi Ježisa, ktorý priniesol svätý Grál do Glastonbury, legendy o kráľovi Artušovi, najobľúbenejšom kráľovi Británie, či legendy o Bielej Pani, ktorá za úsvitu a súmraku vychádza ponad vodami tohto magického miesta, ktorá je tou hmlou/závojom medzi dvoma svetmi – mestom Glastonbury, kde žijú ľudia, chodia do práce a vedú svoj „ľudský“ život a Avalonom, ktorý je svetom vnútorným, kde žije Bohyňa Matka a kde naše Duše nachádzajú pokoj, mier a slobodu.

… na tomto nádhernom mieste začína naša Cesta. Cesta odvážnych Duší k Svetlu, ktorá vedie skrze najtemnejšie aspekty nášho Bytia až k objaveniu skrytých darov, talentov a samotnej mágie v nás. Nazrite s nami cez krátke video do sveta mystiky a mágie..

avalon.jpg

Posvätná čaša Keltov sa v časoch stredoveku stala povestným Svätým grálom, ikonou, ktorá má nespočetne veľa tvarov, no najznámejšou je v podobe kalicha. Tento kalich, svätý Grál, je naplnený nadpozemskou žiarou božského pôvodu. Lieči rany a dáva nesmrteľnosť tým, ktorí sa do neho pozerajú.

Vzhľadom k svojej ženskej podstate je Grál je tiež symbolom Duše, guľatá nádoba, ktorá Vás pozýva nazrieť do hlbín Duše a napiť sa hlboko z jej hlbokých vôd múdrosti. Rovnako ako naše vlastné Duše súčasne skrýva i odhaľuje tajomstvo samotného Života…

 

Po týchto pradávnych stopách mystiky, prírodnej mágie a legiend v rámci Avalon Magic sprevádzamé ľudí na duchovných pútiach a transformačných pobytoch niekoľko krát do roka, podľa jednotlivých starobylích sviatkov kola roka. Každý tento transformačný pobyt je ladený do určitej spirituálnej témy, ktorú počas tohoto pobytu používame na ceste objavenia svojej najhbšiej podstaty bytia. Počas tohoto duchovného pobytu v mygickom Avalone vykonávame prastaré rituály Hedgewitch na silových miestach ako posvätné vodopády St. Nectans Glenn, Stonehange a mnoho ďalších miest. 

Magická brána na vrchole kopca Tor sa považuje sa prechod do iných svetov. Človek na tomto prazváštnom mieste pociťuje silné vibrácie, ktoré rozhýbu každý atóm v našom tele. Svoju energiu tomuto miestu dáva aj fakt, že táto veža stojí na obrovskom labyrinte. Preto je púť na Tor akýmsi prerodom vedomia. Kým kráčame smerom hore (do stredu labyrintu) premýšlate nad svojím životom, vecami, ktoré nás možno ťažia a chceli by sme ich transformovať do iných rozmerov. Na jeho vrchole nás čaká silná transformačná energia, ktorá dodá človeku silu a odhodlanie. Pri odchode z tohoto posvätného miesta kráčame povedomím labyrintom zo stredu smerom von. S pocitom oslobodenia a vďačnosti za energiu, ktoré nám toto miesto dáva už po stáročia..

Prečo je Avalon miestom Bohyne? Starí druidi, čarodejníci a pohania majú vieru v Bohyňu - Matku Zem. Táto pradávna kultúra Avalonu je tu udržiavaná a stále živá. Dotyk bohyne je citíť na každom rohu, či už v posvätných prírodných záhradach, alebo miestach, ktoré sa nazývaju "Chrám bohyne", kde môžu návštevníci dojsť a kontemplovať. 

Pre bližšie informácie o plánovaných Mystic travels, nás kontaktujte telefonicky, alebo e-mailom.

93522224_10157943055231343_7076226437140709376_o.jpg

Lara, Bratislava

Veľká vďaka za možnosť zažiť s vami púť do mystického Avalonu. Bolo pre mňa veľké privilégium a česť môcť sa za Vašeho vedenia a podpory ponoriť do hlbokých energii tohto miesta a pocítiť návrat domov.  S Avalonom ostávam v napojení a dúfam v čo najskôršie opätovné stretnutie aj spolu s vami.
bottom of page