top of page
avalon magic

O nás

Milí hľadajúci, vitajte na stránkach obchodíku Avalon Magic, kde nájdete všetko zo sveta prírodnej mágie, mystického Avalonu, či tradícii Wicca. Sme čarovný obchodík a pohanská komunita v srdci Bratislavského starého mesta, ktorý v sebe ukrýva poklady nie len pre praktizujúcich čarodejníkov a pohanov, ale aj pre ľudí, ktorých priťahuje mystika, duchovno, či prírodné mystéria. V súčasnej dobe trávime polovicu roka v starobylom Glastonbury (UK), kde sme spiritualnými spirevodcami po posvätných miestach zeme a Avalonu, odkiaľ toto avalonské učenie a kelstkú spiritualitu prinášame k nám domov na Slovensko. Gro nášho obchodu spočíva v produktoch z mystického Avalonu (Glastonbury), ktoré v sebe nesú esenciu a energiu tohoto jedinečného miesta. Okrem produktov v našom obchodíku, máte aj možnosť zúčastniť sa odborných terapií (zvuková terapia, kryštálová terapia) tarotových konzultácii, astrológii, či výkladov, ktoré pre vás robíme už od roku 2005. Tieto inviduálne sedenia dokážu vyriešiť dlhodobé bloky a vyživiť vašu dušu. Tiež je možné navštíviť pohanský chrám Bohyne, ktorý je úžasným priestor zastvätený prastarej bohyni a starej ceste, kde si môže vaša duša odpočinúť a Vaša myseľ rozjímať. Chrám bohyne je aj bezpečným miestom pre osobné ceremónie a rituály.

 

Pravidelne organizujeme pohanské a čarodejnické oslavy a rituály sviatkov keltského kola roka a splnové obrady. V rámci Avalon Magic vedieme rôzne odborné workshopy a prednášky na tému mágie, náboženstva Wicca, ľudového čarodejníctva a duchovného rozvoja. Za posledných 10 rokov sme hostili mnohých významných duchovných učiteľov, ktorí priniesli svoju múdrosť a rovnako dlhé obdobie sa u nás každoročne otvára jedinečná Škola prírodnej mágie a avalonských mystérii, ktorá sa teší veľkej obľube.

Súčasne s pohanskou komunitou Avalon Magic funguje aj wiccanský coven "The circle of Avalon flame", ktorý sa nesie v mystériach posvätného Avalonu, keltskej mágie a tradičného britského čarodejníctva. 

131920121_10158662048406343_8650101342974250030_o.jpg

Kto je Avalon Magic

IMG_9273.jpg

Mirci "Star Child"

CEO Avalon Magic

Ako spoluzakladateľ Avalon Magic je mojou cestou starostlivosť o magický obchod, organizovanie verejných rituálov, ceremónií a podujatí a tiež sa somnou stretávate ak čítate články a príspevky na našich portáloch. Som súčasťou pohanskej komunity a kruhu "The circle of Avalon Flame" s ktorým každý mesiac organizujeme verejné ceremónie a prepájame tak ľudí s touto krásnou prírodnou spiritualitou. Taktiež som jedným zo sprievodcov na posvätným miestach zeme.

 

Pravidelne pre vás pripravujem odborné astrologické články či predpovede, a mojou vášňou sú kryštály a ich prepojenie s Matkou zemou, vďaka čomu obohacujem chod nášho čarodejníckeho obchodíku.

IMG_3020
58950576-5FB8-4446-816C-6AFD421FBE3D
IMG_1538
IMG_6560
IMG_7628
IMG_8584
IMG_9107
IMG_7715
IMG_0464
IMG_0467
IMG_9513
IMG_9464
IMG_8255
e8cb9b45-3d75-4a19-a8e8-4ce6d06b4145_edited
IMG_9690
IMG_0308

Som zasväteným kňazom veľkej Bohyne matky, spoluzakladateľ obchodíku Avalon Magic a súčasťou pohanskej komunity a kruhu "The circle of Avalon Flame". Už od roku 2005 sa aktívne venujem prírodnej mágii, tradíciam Wicca, Hedgewitch, avalonským mystériam a ceremonializmu a moje učenie prešlo mnohými výcvikmi a školami, ktoré ovplyvnili moju cestu.  Tiež sa somnou stretávate na osobných konzultaciách a tarote, ktorý je mojou vášňou či verejných rituáloch a podujatiach. Som mentorom a sprievodcom "Školy prírodnej mágie" a od roku 2010 aktívne odovzdávam svoje učenie v rámci čarodejníctva, prírodnej spirituality a osobného duchovného koučingu. Ako psychické médium prepájam hľadajúcich s podstatou a zámerom ich duše a venujem sa rodovým líniam. Mojím poslaním je sprevádzanie ľudí po posvätných miestach Avalonu a odovzdavaním múdrosti bohyne.

Cieľom obchodu Avalon Magic a mňa Ravena MoonWolf je prinavrátenie ľudí k naším starým tradíciám a k Matke Zemi,. a aby každý našieľ silu a pomoc vo svojích predkoch, liečenie a odpovede v prírode a lásku a harmóniu v maličkostiach a rituáloch bežného života.

IMG_1674.heic

Norbert "Raven MoonWolf"

CEO Avalon Magic

7A2BFCCD-537C-40AE-B3F8-5948CA9C5F02.heic

Neodmysliteľnou súčasťou Avalon Magic sú aj posvätné púte a cesty do mystického Avalonu (Glastonbury, UK), srdcovej čakry Matky Zeme, nazvývaný aj ako ostrov jabĺk, ktorý je zasvätený bohyni, ktoré sa konajú niekoľko krát do roka, kde vedieme skupiny ľudí na ceste objavenia a transformácie. Avalon je miesto silnej transformácie a duchovného učenia. Nachádzajú sa tu posvätné chrámy bohyne Matky zeme, silové ženské i mužské miesta, ktorých energia dýcha starou múdrosťou.  Na tomto posvätnom mieste sme si vybudovali pevné priateľstvá s miestnými liečiteľmi, čarodejmi a vedmami, s ktorými si dodnes vymieňame svoje skúsenosti a rozvíjame naše duchovné znalosti.

Ako raz napísal Scott Cunningham, pri otázke čo je mágia? „Pohyb prírodných síl za účelom vyvolania potrebnej zmeny. Energia je prítomná vo všetkých veciach – v nás,  rastlinách, v kameňoch, farbách, vo zvukoch a pohyboch. Mágia je proces prebudenia, či nahromadenia tejto energie, vloženia ich zámerov a ich vyslaniu. Mágia je prirodzená a nikdy nie nadprirodzená činnosť, aj keď je len málo chápaná..“ V každom prípade si myslím, že mágia je veda zaoberajúca sa ovladnutím skrytých prírodných síl.

 

Nech Vás žehná Boh a Bohyňa..

IMG_2512.jpg
bottom of page