top of page
41298121_1926145047693444_4387034373870845952_o.jpg
cropped-CSA-LOGO-GOLD-small-jpeg-e160277

Kryštálovo - zvuková Aktivácia

Kryštálovo-zvuková aktivácia je transformačný a liečebný zážitok. Prijíma sa s úmyslom hlbokej zmeny. Aktivuje svetelné linky v okruhoch duchovného aj fyzického tela, čistí bloky a umožňuje prepojenie s dušou. Prebúdza Ducha k vedomiu a uľahčuje spojenie s vaším pravým Ja a zámermy vášho vyššieho vedomia a prináša vnútorný pokoj, očistu a liečenie. Vaše individuálne problémy sú riešené, ako na fyzickej, tak i emocionálnej a duchovnej úrovni. Dochádza k otvoreniu čakier a čistia sa hĺbkové bloky a eliminuje sa negatívna energia a narušená rovnováha. Následne dochádza k obnoveniu prvotných a čistých frekvecií tela, mysle i duše.

Obrad je jedinečný a je zlúčený z praktík z rôznych starodávnych kultúr ako je Tibet, India, Severná Amerika, a Atlantída. Inšpiráciou od súčasných časov sú Crystal Queen, Melody a Dr Emoto z Japonska, zvukový guru Jonathan Goldman. Túto kryštálovo-zvukovú aktiváciu sme na Slovensko priniesli od svetovo známeho liečiteľa, mága a nášho dobrého priatela Luia Kriega priamo z mystického Avalonu, ktorý sa praktikám liečenia pomocou kryštálov venuje takmer 20 rokov. Je nám potešením, že na našom území môžeme tento koncept ako prvý na Slovensku a okolí poskytovať ďalej. K danému článku si môžete pozrieť ako prebieha kryštálovo-zvuková aktivácia na krátkom videu pod článkom.

lolo.JPEG
66F314EA-7DC6-4936-9299-35AD64D07CF9.jpg

Čakralne zvukové
kreslo s kryštálmi

Unikátom tejto terapie je dubové kreslo vyložené čakrovými kryštálmi s 26 strunami, ktoré sú naladené na frekvencie liečenia a harmonizácie. Zvuk, ktorý preniká cez toto kreslo má uvoľňujúci a pôsobivý účinok. Otvára vyššie vedomie a dovoľuje nášmu duchovnému telu naladiť sa na tok transformácie a transmutácie energií a tým napomáha k premene negatívnych energií na pozitívne. V kombinácií s ostatnými nástrojmi má táto unikátna terapia účinky aj na fyzickej úrovni, ktorými sú detoxikácia tela, liečenie a hamornizácie vnútorných orgánov, odburávanie psychických a emočných blokov a stresu, liečenie bolestí a zápalov, hlbkový relax, posilňovanie imunity, atď. Toto čakrálne zvukové kreslo je jediným druhom a unikátom na Slovensku.

 

Celá kryštálovo-zvuková aktivácia prebieha v našom "Chráme bohyne". Ide o sakrálne miesto, ktoré je zasvätené bohyni "Matke Zemi". Priestor je navrhnutý tak, aby ste zažili autentickú atmosféru a energiu transformácie vedomia na psychickej i fyzickej úrovni. 

Ak máte záujem objednať sa na KRYŠTÁLOVO-ZVUKOVÚ AKTIVÁCIU

 

Kontaktujte nás prostredníctvom

e-mailu: info@avalonmagic.sk

alebo telefonicky na: +421 0904 872 191

Trvanie kryštálovo-zvukovej aktivácie je individuálne, no tradične sa pohybuje od 40-50 min.

Cena je 40 Eur. 

bottom of page